Ubytovanie

Apartmán Dereše

Priestranný apartmán, ktorý sme pomenovali po jednom z najvyšších vrcholov ležiacich na hlavnom hrebeni Nízkych Tatier, má nádherný panoramatický výhľad na Západné Tatry. Apartmán disponuje veľkou obývaciu izbou, spálňou, kuchyňou a sociálnym zariadením so sprchou. V obývacej izbe sa môžete zohriať pri piecke, prečítať si niečo z našej malej knižnice, zahrať si spoločenské hry alebo si vychutnať dobrý film. Kuchyňa je plne zariadená.

VIAC INFORMÁCIÍ REZERVOVAŤ                    

Apartmán Čertovica

Apartmán je pomenovaný podľa známeho sedla, ktoré sa nachádza na hlavnom hrebeni Nízkych Tatier. Disponuje priestrannou obývacou izbou s TV, jedálenským stolom a veľkou kachľovou pecou, ktorá je dominantou celého apartmánu. V apartmáne je tiež malá spálňa, plne zariadená kuchyňa a sociálne zariadenie so sprchou.

VIAC INFORMÁCIÍ REZERVOVAŤ 

Hybský dom (celý dom)

Ak ste väčšia skupina, alebo dve rodiny, ktoré chcú mať svoje súkromie, máte možnosť si rezervovať celý dom s kapacitou 12 hostí. Okrem domácich, ktorí vás privítajú, budete mať domček a záhradu len pre seba. Apartmány sú súkromné, predeľuje ich chodba so spoločným vstupom. Na záhrade budete mať pripravené posedenie, môžete oddychovať, grilovať alebo sa okúpať v kúpacej kadi.

REZERVOVAŤ