Jeseň na Liptove

Leto nám už pomaly, ale isto končí, dni sa postupne skracujú a ochladzuje sa. Znie to trocha negatívne, ale toto obdobie má aj veľa výhod. Prečo si teda užiť predlžený víkend u nás počas jesenného obdobia?

1 – Znižujeme ceny

Počas jesene máme zvýhodnené ceny a minimálny počet nocí sme znížili z letných troch na dve. Nezabudnite, že aj v jeseni máme niekoľko voľných dní a prázdnin. V septembri nás ešte čaká predlžený víkend. Október s novembrom zasa prelína sviatok spojený s jesennými prázdninami. A v novembri nás opäť čaká predlžený víkend a to konkrétne 17 – 19.11. Jeseň nám prináša skvelú príležitosť ako si užiť dlhší pobyt s rodinou.

Ceny počas jesene

Dátum18.9. – 17.12
2 osoby100
3 osoby110
4 osoby130
5 osôb140
6 osôb150
*Cena je rovnaká pre oba apartmány.
*Viac informácií o cenách a poplatkoch nájdete TU.

2 – Menej turistov

Poznáte tie rady na reťaze smerom na Rysy? V Jeseni je na Liptove a v Tatrách menej turistov, takže kto nemusí masovky a radšej si vychutnáva pokoj, určite si príde na svoje. S výberom výletu Vám s radosťou pomôžeme.

3 – Jeseň a jej farby

Nádherne sfarbené okolité lesy a hory majú svoje čaro. Po pestrofarebnej prechádzke môžete zrelaxovať pri dobrej knihe s vínkom alebo čajom pred krbom a načerpať energiu.